HAKKIMIZDA

Frankfurt, Almanya merkezli, "ROYALCERT";  RoyalCert International Registrars,  RoyalCert Audit International,  RoyalCert Inspection ve ROYALCERT ACADEMY markaları ile 22 ülkede faal uluslararası bir denetim kuruluşudur.

RoyalCert olarak deneyimli ve uzman kadromuzla, müşterilerimizin kurumsal yapılarını, mali durum ve ihtiyaçlarını, güvenilirliğini ve performansını, ilgili mevzuat ve standartlara uygunluklarını değerlendirip, belgelendirmekte ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktayız.

RoyalCert Audit International Türkiye'de 8 ilde; 15'i Yeminli Mali Müşavir, 23'ü Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, 30'u Bağımsız Denetçi, 3'ü Kurumsal Finans Uzmanı, 1'i Marka Değerleme Uzmanı, 1'i Risk Uzmanı olmak üzere toplam 103 çalışanı ile hizmet vermektedir. RoyalCert International Audit ortaklarının tamamı konularında en az 20 yıl tecrübeli ve çoğunluğu Kamu tecrübesi olan uzmanlardan oluşmaktadır.

RoyalCert Audit International in çok şubeli bu yeni yapıyı kurmaktaki amacı müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ağını genişleterek kurumsal hizmetlerle ilgili birbirleri ile bağlantılı ofislerinde üst düzeyde mesleki tecrübeye sahip danışmanları aracılığıyla sizleri üst seviyede butik hizmet ağıyla tanıştırmaktır.

RoyalCert in felsefesi "GEÇMİŞİN TECRÜBELERİYLE GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRMEK" tir.

RoyalCert Grubu Referansları